Reklamlar

Süper Kanlı Mavi Ay Tutulması'nın Burçlara Etkisi Nasıl Olacak..?

Bugün gerçekleşen Süper Kanlı Mavi Ay Tutulması ve Aslan Burcunda Dolunay’ın etkisi nasıl olacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarına etkileri neler olacak?

Dolunay, Ay ve Güneş’in 180°’lik açıda olmasına verdiğimiz isim. Tam Ay Tutulması ise Güneş, Dünya ve Ay’ın sıralanması sonucunda, Dünya’nın gölgesinin Ay’ın üzerine düşmesidir. Tam Ay Tutulmasında, Dünya’nın gölgesi tam olarak Ay’ın üzerine düşer.  En önemli gökyüzü olayları içerisinde yer alan bu Dolunay ve Tutulmaya, “Mavi” denmesinin sebebi bir ay çerisinde yaşanan ikinci Dolunay olmasından, “Kanlı” denmesinin sebebi, tutulma anında Ay’ın etrafında Güneş’ten yansıyan ışınlar, Ay’ı adeta kızılımsı, bakır rengine boyar ve “Süper” denmesinin sebebi de Ay’ın Dünya’ya yakınlığından kaynaklanıyor.
AstroLogos kurucusu Burcu İnci, Tam Ay Tutulması ve Dolunay’ın burçlar üzerindeki etkisini yazdı:
Özetle 2017 Ağustos dönemindeki duygularınızın rövanşını tamamlayacağınız bir dönemdesiniz. Tabii bu tutulmanın etkisi herkes için aynı konuda değil. Herkesi de aynı derecede de etkilemiyor. Bu yüzden etki alanlarına göre baktığımızda bu Tutulma ve Dolunay’ın başrolünde Aslan ve Kovalar var diyoruz; yardımcı rollerde ise Yengeç ve Oğlaklar olacak. Tutulmanın burçlara göre etkisini aşağıda görebilirsiniz. Yükselen Burcunuza göre okumanız en doğrusu olacaktır.
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
GÖZÜMDEN YAŞ GELDİ...