Ana Sayfa
05 Ocak 2018 ( 9751 izlenme )
Reklamlar

Saç boyası yok! Bu siyah suyla beyaz saçlarınız sonsuza kadar kaybolacak.!

Saçların neden griye dönmeye başlıyor? Hiç düşündünüz mü? Yaşımız ilerledikçe hayat bizi yıpratır. Vücudumuzdaki tüyler beyaza dönmeye başlar. Yaşlandıkça, saç kökleriniz melanin üretme kabiliyetini yavaşlatır ve bu saçların beyaza veya griye dönüşmesine neden olur.
Yaşlanmakta olan insanların gri tüyleri normaldir, ancak gri tonlu saçları erkenden çıkmaya başlarsa sorun haline gelebilir.
Birçok insan için iyi çözümü saçlarını boyamakta arar, ancak zararlı saç boyamasının başka yolları da vardır. Bu yazıda, saçınızın gri veya beyaza dönüşmesini önleyebilecek olan bu basit tarifi göstereceğiz.

Güzellik Uzmanı Suna 
Dumankaya, beyaz saçlar için   ceviz kürü   kullanılmasını öneriyor.

Beyaz açlarr için ceviz kürü:

– Cevizin yeşil kabuklarını döverek püre haline getirin ve bir miktar ceviz yaprağını yarım litre kadar suda kaynatıp 20 dakika demledikten sonra süzün ve püre haline getirdiğiniz ceviz kabuklarından 1 kaşık ilave edin.
– Elde ettiğiniz bu karışımı saçlarınıza sürerek 1 saat kadar bekleyin ve daha sonra ılık su ile masaj yaparak temizleyin. Beyaz saçlar için ceviz kürünü haftada 1 defa uygulayın. Kısa zaman içinde göreceksiniz ki beyaz saçlar koyulaşmaya başlayacaktır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşte 2017'de Kız ve Erkek Bebeklere En Çok Verilen İsimler.... İnsanların da bilgisayar gibi ‘yeniden başlat’ tuşu varmış, BUNU ÖĞRENİNCE ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ..! İşte Haftanın En Çok Güldüren TWEETLERİ... Nostradamus'un 2018 Kehanetleri...