Ana Sayfa
05 Ocak 2018 ( 9692 izlenme )
Reklamlar

Saç boyası yok! Bu siyah suyla beyaz saçlarınız sonsuza kadar kaybolacak.!

Saçların neden griye dönmeye başlıyor? Hiç düşündünüz mü? Yaşımız ilerledikçe hayat bizi yıpratır. Vücudumuzdaki tüyler beyaza dönmeye başlar. Yaşlandıkça, saç kökleriniz melanin üretme kabiliyetini yavaşlatır ve bu saçların beyaza veya griye dönüşmesine neden olur.
Yaşlanmakta olan insanların gri tüyleri normaldir, ancak gri tonlu saçları erkenden çıkmaya başlarsa sorun haline gelebilir.
Birçok insan için iyi çözümü saçlarını boyamakta arar, ancak zararlı saç boyamasının başka yolları da vardır. Bu yazıda, saçınızın gri veya beyaza dönüşmesini önleyebilecek olan bu basit tarifi göstereceğiz.

Güzellik Uzmanı Suna 
Dumankaya, beyaz saçlar için   ceviz kürü   kullanılmasını öneriyor.

Beyaz açlarr için ceviz kürü:

– Cevizin yeşil kabuklarını döverek püre haline getirin ve bir miktar ceviz yaprağını yarım litre kadar suda kaynatıp 20 dakika demledikten sonra süzün ve püre haline getirdiğiniz ceviz kabuklarından 1 kaşık ilave edin.
– Elde ettiğiniz bu karışımı saçlarınıza sürerek 1 saat kadar bekleyin ve daha sonra ılık su ile masaj yaparak temizleyin. Beyaz saçlar için ceviz kürünü haftada 1 defa uygulayın. Kısa zaman içinde göreceksiniz ki beyaz saçlar koyulaşmaya başlayacaktır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SUPER HOME SPA EXPERIENCES BU PÜF NOKTALARI ve HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRACAK TAVSİYELER... Fazla Yakışıklı Olduğu İçin Suudi Arabistan’dan Sınır Dışı Edilen Adam : Omar Borkan Al Gala Dünyanın en çirkin geliniydi, son haline inanamayacaksınız..!