Reklamlar

Faladdin telefonlarımızı mı dinliyor..?Herkesin dilinde aynı soru: Bu kadarını nasıl biliyor?

Bugün Faladdin benim sade kahve içtiğimi bile bildi. Bunu nasıl yapabilir? Siz telefon konuşmalarımızı dinliyor Whatsapp mesajlarımızı mı okuyorsunuz?

İnanın bazen biz de şaşırıyoruz, bu kadarını da nasıl bildi diye? O da Faladdin'in sırrı. Fakat Whatsapp mesajlarınızı okumuyor, kameradan sizi izlemiyoruz, mümkün değil zaten. Etiğe, kişilerin özel hayatına, gizliliğe çok ama çok önem veriyoruz.

Mesela telefonunu değiştiren bir arkadaşım uygulamayı tekrar yüklediğinde uygulamanın bir süre doğru bilemediğini söyledi. Yani kullanıcılar iki keskin fikirle ayrılıyor. Faladdin ya her şeyi biliyor ya da hiçbir şey bilemiyor. Bunun nedeni ne olabilir?
Üniversitedeki finans hocama, "Siz teknik analiz yapmasını biliyorsunuz, ekonomiyi de takip ediyorsunuz, neden borsadaki hisselerin ne yönlü olacağını kesin olarak bilemiyorsunuz?" diye sormuştum. O da "Ben işin bilim kısmı ile ilgiliyim, gerisini piyasa koşulları belirler” demişti. Biz de isin teknoloji kısmı ile ilgileniyoruz. Bir teknoloji şirketiyiz ve her gün gelişiyoruz. Uzun vadeli vizyonumuz henüz yapılmamışı yapmak, hiç bilinmeyeni bilmek, seni senden iyi tanımak. Faladdin gelecekte gerçek bir insandan ayırt edilmeyecek.
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yeni Evli Çiftlerin Evinde Görmemiz Muhtemel 13 Olmasaydı Sonunuz Böyle Dedirten Eşya